piątek, 27 lipca 2012

Przy piątku - poznajcie Rozetę. I konkurs!

Co tu dużo mówić - Rozeta to wielce zaprzyjaźniony ze mną blog. Dwie projektantki, niby amatorki, ale z głowami pełnymi pomysłów i niezwykle kreatywne. I utalentowane! Jak same piszą:
"Tworzymy często pod wpływem impulsu, wymyślamy i wykonujemy rzeczy, których nie znajdziesz w innych miejscach. Bierzemy pod uwagę fakt, że każda z nas ma coś do pokazania i coś do ukrycia. Dlatego nasze projekty są dostosowane do różnych figur." No właśnie. Mnie zauroczyły kolorowe sukienki dla dużych optymistek, niezależne od rozmiaru, wielkości cycków, grubości ud, stanu posiadania lat, pracy, męża i dzieci... W niejednej mogłabym iść do pracy.
"Rozeta to sklep oferujący ubrania oryginalne, ekologiczne i tanie. Dla osób kolorowych, oryginalnych, pogodnych, optymistycznych, rodzinnych, ciekawych, odważnych, towarzystkich, i tradycyjnych i nowoczesnych, pomysłowych a przede wszystkim niezależnych i szczęśliwych. Nieszczęsliwe mile widziane - po kilku chwilach z Rozetą zapomną co to kompleksy."
Więcej: http://rozeta.webnode.com/o-nas/
Nie mogę doczekać się spotkania z Olą i Martą, bo oczywiście - oprócz "przyjaźni" blogowej i "porozumienia w kreacji", znamy się od lat osobiście. Dzieli nas jednak kilkaset kilometrów.
Aha, i jeszcze konkurs!!! Rozeta organizuje konkurs - można wygrać tunikę. Szczegóły na banerku z boku.
Teraz popatrzcie na kilka zaledwie projektów Rozety.
  

1 komentarz:

  1. fajna ta żółto-czarna... w takiej mogłabym wyskoczyć... :)

    OdpowiedzUsuń